ALARM! Dieta GMO zabija! Zablokujmy ustawę o paszach.

..Wiemy już, że dieta GMO może zabijać! Im dłużej Rząd RP odkłada zakaz stosowania GMO tym bardziej jest zamieszany w serwowanie własnemu społeczeństwu zabójczej diety!…- mówi Sir Julian Rose w filmie DIETA GMO ZABIJA! ZABLOKUJ USTAWĘ O PASZACH!PILNIE WYŚLIJ LIST do posłów i senatorów.
http://icppc.pl/stanowiska/
ZOBACZ FILM, NAGŁOŚNIJ I POŚLIJ DALEJ! http://youtu.be/OyZERXtO1aYINFORMACJE DODATKOWE: Trzecie czytanie projektu ustawy o paszach (druk 457) zaplanowano podczas posiedzenia sejmu w dniach 11-13 lipca 2012 r. Przegłosowanie i wprowadzenie tej propozycji ustawy oznacza, że aż do roku 2017(!) będziemy mieć w sprzedaży TYLKO pasze z GMO.
To BARDZO POWAŻNE zagrożenie suwerenności żywnościowej Polski (w przypadku losowego lub strategicznego zablokowania dostaw białka sojowego), to uzasadnione obawy OGROMNYCH PODWYŻEK ŻYWNOŚCI oraz dalsze osłabienie gospodarki i podtruwanie Polaków.

DZIAŁAJMY! Mamy niewiele czasu, potrzebna jest natychmiastowa akcja, która przekona posłów i senatorów do GŁOSOWANIA PRZECIWKO TEJ USTAWIE lub przesunięcia jej do odpowiednich komisji celem wprowadzenia w niej koniecznych zmian.

UWAGA! WYŚLIJ LIST do posłów i senatorów.
http://icppc.pl/stanowiska/

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
https://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Pozdrawiamy
Jadwiga Łopata i Julian Rose,