W intencji Polski wolnej od GMO

Szanowni Państwo!

Całym sercem zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się do akcji zainicjowanej przez członków Koalicji „POLSKA WOLNA OD GMO”. [tutaj]

Akcję zamawiania Mszy świętych w intencji Polski wolnej od GMO rozpoczynamy 7 grudnia i potrwa do końca stycznia. Zwracamy się z gorącą prośbą o zamawianie takich Mszy św. na terenie Państwa zamieszkania, jak również dołączanie się do modlitw w tej intencji.

Podczas zamawiania Mszy KONIECZNIE porozmawiajcie z księdzem o zagrożeniach GMO i przekażcie mu materiały edukacyjne. Można je ściągnąć z naszych stron www.gmo.icppc.pl lub www.kolacja-polska-wolna-od-gmo.org. Możecie również napisać do nas o przesłanie materiałów.

Kilka dni temu Rada Ministrów RP wprowadziła do swojego stanowiska zapisy, które OTWIERAJĄ Polskę na KOMERCYJNE uprawy GMO. To kompletne ignorowanie Polaków, którzy wyraźnie, podobnie jak większość mieszkańców UE, są przeciwko żywności i uprawom GMO. I w dodatku stało się to w czasie kiedy opublikowane zostały badania austriackiego rządu potwierdzające, że genetycznie modyfikowane uprawy zagrażają płodności ludzi oraz bezpieczeństwu żywności.

Będąc świadomymi realnych i potencjalnych zagrożeń zdrowotnych i ekologicznych, jakie niosą ze sobą Genetycznie Modyfikowane Organizmy (GMO), jak również skutków ekonomicznych i społecznych (tak bardzo rozmijających się z fałszywymi obietnicami korporacji biotechnologicznych) oraz ogromnej dysproporcji sił.

Będąc zarazem pewnymi, iż stoimy po właściwej stronie – po stronie Prawdy i Wolności, postanowiliśmy podjąć szeroką akcję edukacyjną.

Powodzenie tej akcji zależy jednak od Waszego zaangażowania… Każdy może coś zrobić a teraz nadszedł taki czas gdzie musimy się zjednoczyć w walce. Nasz wróg nie jest zbyt czytelny a często pokazuje się jako nasz przyjaciel (niestety fałszywy). Mamy do czynienia z ogromnym naciskiem ze strony ponadnarodowych korporacji, które chcą nam odebrać podstawowe prawa.

Nasza wiara jest naszą największą „bronią”! Wykorzystamy ją by bronić zdrowie nasze oraz naszych dzieci, naszą piękną Ojczyznę, naszą smaczną, tradycyjną żywność przed GMO, które mogą bezpowrotnie wszystko to zniszczyć!

!!!Prosimy również o rozpowszechnienie powyższych informacji oraz listu w sprawie tej akcji [tutaj]

Z poważaniem,
Sir Julian Rose, prezes
Jadwiga Łopata, laureat Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)

________

Materiały do wykorzystania

  • plakaty, broszury, ulotki [tutaj]
  • film „Życie wymyka się spod kontroli” [tutaj]
  • przedstawienie „Genetyczne Oszustwo” [tutaj]