WSZYSCY MOŻEMY TO ZROBIĆ DLA SIEBIE I NASZYCH DZIECI

Już 8 krajów europejskich wprowadziło zakaz upraw GMO. POMÓŻ NAM ZMUSIĆ RZĄD RP do wprowadzenia zakazu w Polsce. Nowa propozycja ustawy o GMO, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO, jest w tej chwili w podkomisji, której posiedzenie odbędzie się w najbliższych dniach. Potem ustawa trafi znowu do Sejmu i będzie głosowanie.

Zapytaj swojego posła i senatora jakie jest jego stanowisko i czy gotowy jest wziąć osobistą odpowiedzialność za uwolnienie GMO do środowiska?

PYTANIA DO POSŁÓW I SENATORÓW są na https://icppc.pl/stanowiska/?page_id=87. Tam również są pierwsze odpowiedzi, które warto przeczytać. Prosimy o włączenie się do akcji 'Zadaj Pytania Posłom i Senatorom’ zanim będzie za późno.

TO OD NAS ZALEŻY CZY W POLSCE BĘDZIE ZAKAZ NA GMO. We wszystkich krajach gdzie rządy wprowadziły takie zakazy zrobiły to pod dużą presją swoich obywateli.

Podpisz PILNIE petycję! POTRZEBA 1 milion podpisów! Jest już ponad 700 tysięcy…podpisz PILNIE petycję na rzecz powołania niezależnej pracy badawczej i ustanowienia moratorium na rozprzestrzenianie się upraw GMO! To jedna z najważniejszych europejskich kampanii w sprawie zakazu żywności genetycznie modyfikowanej! Z 1 milionem podpisów obywateli Europy, można złożyć oficjalny, prawomocny wniosek do Komisji Europejskiej.

Podpis możesz złożyć tutaj: https://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK lub https://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/?cl=512821921&v=5655

WSPIERAJ KAMPANIĘ