świat według korporacji

Czy chcemy żyć w świecie rządzonym przez korporacje np. https://www.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M

Spójrzmy na jedną z  największych firm biotechnologicznych z innej strony niż przez pryzmat wizerunku kreowanego przez zespoły marketingowe i firmy PR.

Wstrząsający film o największym potworze korporacyjnym, który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tyko dla gatunku ludzkiego, ale dla wszelkiego  życia na naszej planecie. Dokument jest podsumowaniem kilkuletniego  dziennikarskiego śledztwa znanej francuskiej dziennikarki. W filmie  znajdziemy m.in. informacje o historii potwora: od Polistyrenów, PCB, broni  chemicznej: słynnego defoliantu „Agent Orange” i dioksyn, po wspaniałe  wynalazki przemysłu żywnościowego jak DDT, Aspartam, czy krowi hormon  wzrostu. Obecnie firma jest największym producentem nasion roślin  transgenicznych (GMO) – czyli trujących mutantów, które według  „niezależnych” badań sponsorowanych przez firmę są rzekomo jadalne i zdrowe.

Korporacja słynie z gigantycznych przekrętów, kłamstw i korupcji najwyższych  szczebli władzy oraz bezwzględnego egzekwowania kupionych przez siebie  przepisów prawnych, do rujnowania życia zwykłych, drobnych farmerów. Pracuje  też nad totalną destrukcją bio-różnorodności światowych upraw – w imię zysku  i totalitarnej kontroli wszystkich ludzi. Firma owa jest dziś największym  producentem broni biologicznej używanej przeciwko całej ludzkości. W  niniejszym filmie padają nazwiska takie jak Donald Rumsfeld, czy George Bush  senior – którzy z tym szkaradnym przedsiębiorstwem są silnie powiązani…

źródło: https://pl.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M